REZERVACE: +420 733 738 738 | Email: info@myairlines.cz

Vítejte na palubě!

Reference

Jak nás hodnotíte?

How do you rate us?

Zpětná vazba od našich zákazníků je pro nás důležitá. Podívejte se, co o nás píší.

FACEBOOK 
TRIPADVISOR
GOOGLE
PEPA.cz

Feedback of our customers is important to us. See what they've written about us.

 

filip

Perfektni zazitek, s pritelkyni se nam to moc libilo, vyzkousili jsme si snad vsechny druhy pocasi, leteli jsme do Parize, obsluha taky super!

Filip Horáček
Facebook

The best in Europe !

Tomáš Úlehla
Facebook

Supr!

Jan Podlipný
Facebook

My first visit and I have to say it was an unforgettable experience! From great instructor and copilot Vojtěch to friendly flight attendant Klára. Thanks to them I enjoyed every minute sitting in the cockpit as well as my 5 passengers. Flying in this simulator was as real as it gets. Definitely want to go back and fly more!

Martin Chlumský
Facebook

Přidejte se k nám!

Quetina

Velice zdařilá akce a zábava na pozdní odpoledne. Šikovný pilot, příjemná letuška, a super prostředí. Děkujeme za péči s jakou jste se nám věnovali. Doporučujeme vyzkoušet si jak se řídí skutečné dopravní letadlo pod vedením zkušeného pilota.

Quntina Katábová
Facebook
nofoto

Objednaný zážitek pro přítele k narozeninám splnil možná sen i mně. Přes původní obavy, jsem byla z tohoto zážitku velice překvapena a proto musím dát 5*. Netušila jsem, že výhled z kabiny bude tak reálný a navíc zde byla projekce nejen z kabiny, ale i z bočních oken. Mně osobně zcela vykolejila obsluha business class 🙂 To jsem nečekala a přítel také ne 🙂 Pilot Martin vše vysvětlil, ukázal a následně nás nechal pilotovat. Díky jeho výkladu nyní víme, na co je pár hejbátek. Opravdu děkujeme nejen za zážitek, ale i za vstřícný přístup! Tereza.

Tereza Kelbová
Facebook

Pecka! Skvělý zážitek

Michal Bartl
Facebook

Pan pilot byl neskutečný řízek a byla s ním opravdu švanda, takže jsem se během letu i řádně pobavila a díky jeho historkám nahlédla do života profesionálních pilotů. Rozhodně jsem nabyla naposledy. 😉

Lenka Rücklová
Facebook

Super zážitek, perfektní instruktor 🙂

Petr Soška
Facebook

Fantastic place with really great people. The host and the pilots are professionals which gives you a direct comfortable feeling. If you want to learn to fly you need to be here.

Jurgen Langedock
Facebook

Neskutečný zážitek 🙂

Ondřej Hrtoň
Facebook

Bylo to super, hodně realistické.

Mao M. Drekkafluga
Facebook

not sure about fly with aeroflot airlines before the trip to Prague and Vienna. After the trip, now i can tell you that aeroflot airlines is not bad. the service was better than Air France. the movie may not be the most updated.

chiwingwong2002
Tripadvisor

Top 5 starts, for the most ARAIG sim ever! Is kindly recommended!

Němec Michael
Facebook

Veškeré reference jsou uvedeny bez jakýchkoliv úprav a korektur.

Najdete nás

Vítězná 18, Praha 1
Free parking

Zavolejte nám

Každý den 10:00-21:00 hod.
+420 733 738 738

Napište nám

Informace: info@myairlines.cz
Objednávky: objednavky@myairlines.cz